לקבלת יעוץ התקשרו: 03-6911522
לפגישת יעוץ:

03-6911522

מיקום:

יגאל אלון 157, תל-אביב

שעות פעילות

9:00 19:00

    עו"ד בועז אבן חיים פשיטת רגל והוצאה לפועל לתיאום פגישת ייעוץ מלא\י פרטים.
      התקשרו עכשיו:03-6911522

צדק ומשפט

1.  למונח צדק פנים רבות ואין אנו מנסים לטעון כאילו אין צדק בבית משפט – צדק הינו מונח יחסי ולעיתים קרובות שני הצדדים חושבים באמת שהם צודקים, אך השופט פוסק לטובת אחד מהצדדים ואילו המשפט מורכב ממערכת של חוקים כללים ותקנות שנועדו להסדיר כללי התנהגות ובעצם מטרתם להביא צדק.

2.  בבית משפט כמו בחיים מצליח מי שנוהג בחוכמה ובדעת והצדק איננו מובטח אלא יש לרדוף אחריו ולנהוג בחוכמה ולהיעזר בעורכי דין שזהו מקצועם ולא לטפל לבד בבעיות משפטיות.

3.  באופן כללי קרוב לוודאי שאזרח הבא לבית המשפט יקבל צדק – וזאת בייחוד כאשר יש לו הגנה משפטית ראויה, אלא שיש חריגים רבים לכך, ובעיקר יש סכנה לאי צדק כאשר האזרח אינו מיוצג בבית משפט וסובר לתומו כי יוכל לייצג את ענייניו כראוי גם אם איננו משפטן,  עליו לדעת שהמחיר שישלם עבור כל טעות אפשרית הנובעת מחוסר ייצוג עולה בהרבה על  המחיר שישלם עבור ייצוג משפטי.

4.  שיטת המשפט היא כזו שהצדדים טוענים ומביאים את הראיות והשופט פוסק, השופט איננו עושה את העבודה לצדדים, ומי שלא פועל נכון עלול להיפגע כתוצאה מכך.

5.  שופט שומע  אלפי תיקים בשנה ובאופן טבעי לא ישקוד עבור צד זה או אחר, ולכן צד או בא כוחו שאינם שוקדים כראוי להכנת תיקים או הגנתם עלולים להיפגע כך שלא יקבלו את הצדק המגיע להם.

6.  באתר דוגמאות רבות של היחס בין צדק ומשפט כן אפשרות להגנות משפטיות על חייבים בהוצאה לפועל, ששימוש נכון בהם באמצעות עו"ד שמתמחה בהוצאה לפועל ,עושה לחייבים חיים קלים יותר ואפשרות סבירה להתמודד עם חובות .

7.  משרד עו"ד אבן חיים בעז מתמחה במשפט מסחרי הופעות בבתי משפט והגנה על חייבים בהוצאה לפועל מזה למעלה מ 25 שנים

עו"ד בועז אבן חיים
מומחה בהוצאה לפועל ופשיטת רגל


ehb123a@netvision.net.il 

שעות פעילות: 9:00 19:00 

 רח' יגאל אלון 157, תל-אביב 

03-6911522 

Call Now Button

לדף הקודם