לקבלת יעוץ התקשרו: 03-6911522
לפגישת יעוץ:

03-6911522

מיקום:

יגאל אלון 157, תל-אביב

שעות פעילות

9:00 19:00

    עו"ד בועז אבן חיים פשיטת רגל והוצאה לפועל לתיאום פגישת ייעוץ מלא\י פרטים.
      התקשרו עכשיו:03-6911522

עורך דין הוצאה לפועל ופשיטת רגל

מדי פעם מתקשרים למשרדנו לקוחות שונים שנקלעו לחובות ב-הוצאה לפועל וניסו  לפטור את הבעיות השונות בעצמם. לא פעם תוך נקיטת הליכים שגויים, אשר הקשו את המשך הטיפול בלקוח.
לכן מומלץ לכל מי שהסתבך בחובות בהוצאה לפועל לפנות  לעורך דין הוצאה לפועל ופשיטת רגל על מנת לעשות את הפעולות הנכונות, תוך חסכון זמן וכסף , ופתרון בעיות משפטיות.

באופן טבעי לעורך דין המתמחה בהוצאה לפועל ובפשיטת רגל יש ההשכלה והניסיון הדרושים , וקרוב לוודאי שהוא נתקל בעבר במקרים דומים, לכן הסיכוי שיטעה הוא נמוך.

לעיתים הלקוח לא יודע כי ניתן למחוק את כל החובות או חלקם המכריע , ומשלם את כל החוב בהוצאה לפועל . וגורם לעצמו נזק כלכלי שאותו יכול ההי למנוע לו היה פונה לעורך דין שמתמחה  בהוצאה לפועל.

יש  מספר דרכים שעורך דין הוצאה לפועל ופשיטת רגל יכול להתמודד עם חובות בהוצאה לפועל .
כך למשל ניתן לסגור תיקים או  למחוק תוספת ריביות והצמדה שהצטברו בתיקים שבהם לא פעלו זמן רב, בתיקים אלה רוב החוב נוצר כתוצאה מתוספת ריבית והצמדה שאותם ניתן לבטל .
משרדנו הצליח למחוק  ריבית והצמדה  בתיקים כאלו , וחסך סכומי כסף גדולים ללקוח .

בנוסף לעורך דין הוצאה לפועל ופשיטת רגל קל יותר להגיע להסכם בין החייב  לזוכה בדרך של משא ומתן והסכם לתשלום חלקי של החוב כתנאי לסגירת התיק . כיוון שיש לו ידע וניסיון המאפשרים  לו להגיע להסכמים לפירעון החוב בתמורה לתשלום קטן יחסית לחוב.

כך למשל נסגר חוב בהוצאה לפועל העולה על מיליון ₪ כנגד תשלום של 6000 ₪ בלבד במקרה של חולה במצב קשה .

אחת הדרכים היעילות ביותר למחיקת חובות הוא באמצעות הסדר בין החייב  לזוכה בדרך של משא ומתן והסכם לתשלום חלקי של החוב כתנאי לסגירת התיק.

עו"ד בועז אבן חיים
מומחה בהוצאה לפועל ופשיטת רגל


ehb123a@netvision.net.il 

שעות פעילות: 9:00 19:00 

 רח' יגאל אלון 157, תל-אביב 

03-6911522 

Call Now Button

לדף הקודם